- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
403 Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.382 | $0.38 |
Technické specifikace 403CXXK32M00000
Technické specifikace CTS-Frequency Controls - 403CXXK32M00000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako CTS-Frequency Controls - 403CXXK32M00000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | CTS Corporation |
| Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | 403 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Pracovní režim | Fundamental |
| Typ montáže | Surface Mount |
| zátěž kapacitní | 8pF |
| Výška - Sedící (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Tolerance | ±15ppm |
| Frekvenční stabilita | ±15ppm |
| Frekvence | 32 MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 60 Ohms |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0060 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako CTS-Frequency Controls 403CXXK32M00000.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 403CXXK32M00000 | 403GCX-3JC66C2 | 403CNQ100PBF | 403GCX-3JC66C |
| Výrobce | CTS-Frequency Controls | IBM | IR | IBM |
| zátěž kapacitní | 8pF | - | - | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | - | - | - |
| Frequency Tolerance | ±15ppm | - | - | - |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 60 Ohms | - | - | - |
| Pracovní režim | Fundamental | - | - | - |
| Frekvence | 32 MHz | - | - | - |
| Série | 403 | - | - | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead | - | - | - |
| Typ | MHz Crystal | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.031" (0.80mm) | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | ±15ppm | - | - | - |
| Typ montáže | Surface Mount | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 403CXXK32M00000 PDF a dokumentaci CTS-Frequency Controls pro 403CXXK32M00000 - CTS-Frequency Controls.
403CNQ090RIRIGBT Module
403CNQ090IRIGBT Module
403CNQ100PBFIRIGBT Module
403HA001NF2524MHGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403GCX-3BC80C2IBM
403CNQ100RIRIGBT Module
403CNQ080RIRIGBT Module
403GCX-3BC66C2IBM
403FS001NF0806H5AGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403GCX-3JC66CIBM
403GCX-3JC66C2IBMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.