- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
403CNQ, R Series.pdfTechnické specifikace 403CNQ080
Technické specifikace Vishay General Semiconductor - Diodes Division - 403CNQ080, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay General Semiconductor - Diodes Division - 403CNQ080
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 970 mV @ 400 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 80 V |
| Technika | Schottky |
| Dodavatel zařízení Package | TO-244AB |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Paket / krabice | TO-244AB |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 175°C |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Konfigurace dioda | 1 Pair Common Cathode |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 6 mA @ 80 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | 400A |
| Číslo základního produktu | 403CNQ |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay General Semiconductor - Diodes Division 403CNQ080.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Part Number | 403CNQ080 | 10013357-001 |
| Výrobce | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Amphenol ICC (FCI) |
| Paket / krabice | TO-244AB | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 970 mV @ 400 A | - |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 80 V | - |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 175°C | - |
| Dodavatel zařízení Package | TO-244AB | - |
| Balík | Bulk | Tray |
| Číslo základního produktu | 403CNQ | 10013357 |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 6 mA @ 80 V | - |
| Technika | Schottky | - |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | 400A | - |
| Konfigurace dioda | 1 Pair Common Cathode | - |
| Typ montáže | Chassis Mount | Through Hole, Right Angle |
| Série | - | Micropax™ |
Stáhněte si datové listy 403CNQ080 PDF a dokumentaci Vishay General Semiconductor - Diodes Division pro 403CNQ080 - Vishay General Semiconductor - Diodes Division.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.