- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
403CNQ080(R), 403CNQ100(R).pdfTechnické specifikace 403CNQ100
Technické specifikace SMC Diode Solutions - 403CNQ100, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako SMC Diode Solutions - 403CNQ100
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sangdest Microelectronics / Nanjing (SMC Diode Solutions) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 830 mV @ 200 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Technika | Schottky |
| Dodavatel zařízení Package | PRM4 (Isolated) |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Paket / krabice | PRM4 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 175°C |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Konfigurace dioda | 1 Pair Common Cathode |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 6 mA @ 100 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | - |
| Číslo základního produktu | 403CNQ |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako SMC Diode Solutions 403CNQ100.
| Atribut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | 403CNQ100 | LM833NG |
| Výrobce | SMC Diode Solutions | onsemi |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 830 mV @ 200 A | - |
| Série | - | * |
| Typ montáže | Chassis Mount | - |
| Číslo základního produktu | 403CNQ | - |
| Technika | Schottky | - |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | - |
| Balík | Bulk | Bulk |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 6 mA @ 100 V | - |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | PRM4 (Isolated) | - |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 175°C | - |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V | - |
| Paket / krabice | PRM4 | - |
| Konfigurace dioda | 1 Pair Common Cathode | - |
Stáhněte si datové listy 403CNQ100 PDF a dokumentaci SMC Diode Solutions pro 403CNQ100 - SMC Diode Solutions.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.