- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
403DMQ Series.pdfTechnické specifikace 403DMQ100
Technické specifikace SMC Diode Solutions - 403DMQ100, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako SMC Diode Solutions - 403DMQ100
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sangdest Microelectronics / Nanjing (SMC Diode Solutions) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 830 mV @ 200 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Technika | Schottky |
| Dodavatel zařízení Package | PRM4 (Isolated) |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Paket / krabice | PRM4 Isolated |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Box |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 175°C |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Konfigurace dioda | 1 Pair Series Connection |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 6 mA @ 100 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | 200A |
| Číslo základního produktu | 403DMQ |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako SMC Diode Solutions 403DMQ100.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 403DMQ100 | 403DMQ100 | 403CNQ100 | 403CNQ100 |
| Výrobce | SMC Diode Solutions | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | SMC Diode Solutions |
| Typ montáže | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 175°C | -55°C ~ 175°C | -55°C ~ 175°C | -55°C ~ 175°C |
| Balík | Box | Bulk | Bulk | Bulk |
| Konfigurace dioda | 1 Pair Series Connection | 1 Pair Series Connection | 1 Pair Common Cathode | 1 Pair Common Cathode |
| Série | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | PRM4 (Isolated) | TO-244AB | TO-244AB | PRM4 (Isolated) |
| Číslo základního produktu | 403DMQ | 403DMQ | 403CNQ | 403CNQ |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | 200A | 400A | 400A | - |
| Paket / krabice | PRM4 Isolated | TO-244AB | TO-244AB | PRM4 |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 830 mV @ 200 A | 1.06 V @ 400 A | 970 mV @ 400 A | 830 mV @ 200 A |
| Technika | Schottky | Schottky | Schottky | Schottky |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 6 mA @ 100 V | 6 mA @ 100 V | 6 mA @ 100 V | 6 mA @ 100 V |
Stáhněte si datové listy 403DMQ100 PDF a dokumentaci SMC Diode Solutions pro 403DMQ100 - SMC Diode Solutions.
403CXXK32M00000CTS-Frequency ControlsCRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
403CNQ090IRIGBT Module
403HA003NF2516CCGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403CNQ080RIRIGBT Module
403CNQ100RIRIGBT Module
403GCX-3BC80C2IBM
403CNQ090RIRIGBT Module
403GCX-3BC66C2IBM
403HA001NF2524MHGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403FS001NF0806H5AGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403HA003NF1916CCGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403GCX-3JC66C2IBM
403GCX-3JC66CIBM
403CNQ100PBFIRIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.