- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
403CMQ080(R), 403CMQ100(R).pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $53.19 | $53.19 |
| 198+ | $21.22 | $4,201.56 |
| 504+ | $20.51 | $10,337.04 |
| 999+ | $20.16 | $20,139.84 |
Technické specifikace 403CMQ080
Technické specifikace SMC Diode Solutions - 403CMQ080, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako SMC Diode Solutions - 403CMQ080
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sangdest Microelectronics / Nanjing (SMC Diode Solutions) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 830 mV @ 200 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 80 V |
| Technika | Schottky |
| Dodavatel zařízení Package | PRM4 (Isolated) |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Paket / krabice | PRM4 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 175°C |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Konfigurace dioda | 1 Pair Common Cathode |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 6 mA @ 80 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | 200A |
| Číslo základního produktu | 403CMQ |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako SMC Diode Solutions 403CMQ080.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 403CMQ080 | 403CMQ100 | 403CNQ080 | 403CNQ080 |
| Výrobce | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | SMC Diode Solutions | SMC Diode Solutions | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Konfigurace dioda | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 403CMQ080 PDF a dokumentaci SMC Diode Solutions pro 403CMQ080 - SMC Diode Solutions.
403C35L25M00000CTS-Frequency ControlsCRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
403C35E30M00000CTS-Frequency ControlsCRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
403C35E44M00000CTS-Frequency ControlsCRYSTAL 44.0000MHZ 20PF SMD
403C35E48M00000CTS-Frequency ControlsCRYSTAL 48.0000MHZ 20PF SMD
403CNQ080RIRIGBT Module
403CNQ090IRIGBT Module
403CNQ090RIRIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.