- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.38 | $0.38 |
Technické specifikace SMAJ28A-F1-0000HF
Technické specifikace Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd - SMAJ28A-F1-0000HF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd - SMAJ28A-F1-0000HF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 28V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 45.4V |
| Napětí - porucha (Min) | 31.1V |
| Jednosměrné kanály | 1 |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AC (SMA) |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napájení - špičkový impuls | 400W |
| Paket / krabice | DO-214AC, SMA |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 8.81A |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Obousměrné kanály | - |
| Aplikace | Telecom |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd SMAJ28A-F1-0000HF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SMAJ28A-HF | SMAJ28A-13 | SMAJ28A-M3/61 | SMAJ28A-E3/61 |
| Výrobce | Comchip Technology | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Jednosměrné kanály | - | - | - | - |
| Obousměrné kanály | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
SMAJ28A-E3Electro-Films (EFI) / VishayVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.