- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Sestava/původ PCN
2.73KHz.pdfDatasheets
SMAJ5.0(C)A - SMAJ200(C)A.pdfInformace o životním prostředí
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.072 | $0.36 |
| 50+ | $0.059 | $2.95 |
| 150+ | $0.052 | $7.80 |
| 500+ | $0.047 | $23.50 |
| 2500+ | $0.043 | $107.50 |
| 5000+ | $0.04 | $200.00 |
Technické specifikace SMAJ28A-13-F
Technické specifikace Diodes Incorporated - SMAJ28A-13-F, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Diodes Incorporated - SMAJ28A-13-F
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 28V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 45.4V |
| Napětí - porucha (Min) | 31.1V |
| Jednosměrné kanály | 1 |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMA |
| Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napájení - špičkový impuls | 400W |
| Paket / krabice | DO-214AC, SMA |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 8.8A |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Číslo základního produktu | SMAJ28 |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Diodes Incorporated SMAJ28A-13-F.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SMAJ28A-F1-0000HF | SMAJ28A-AT/TR13 | SMAJ28A-13 | SMAJ28A-E3/5A |
| Výrobce | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd | YAGEO | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Jednosměrné kanály | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SMAJ28A-13-F PDF a dokumentaci Diodes Incorporated pro SMAJ28A-13-F - Diodes Incorporated.
SMAJ28A-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SMAJ28A-F1-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdTVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214ACVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.