- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informace o životním prostředí
Bourns REACH.pdf RoHS TVS Diodes.pdf SMAJ-Q Series Material Declaration.pdfSestava/původ PCN
Semiconductor Warehouse 21/Mar/2019.pdfDatasheets
SMAJ-Q Series Datasheet.pdfHTML Datasheet
SMAJ-Q Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.072 | $0.07 |
| 200+ | $0.028 | $5.60 |
| 500+ | $0.027 | $13.50 |
| 1000+ | $0.026 | $26.00 |
Technické specifikace SMAJ28A-Q
Technické specifikace Bourns Inc. - SMAJ28A-Q, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Bourns Inc. - SMAJ28A-Q
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 28V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 45.4V |
| Napětí - porucha (Min) | 31.1V |
| Jednosměrné kanály | 1 |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AC (SMA) |
| Série | Automotive, AEC-Q101, SMAJ-Q |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napájení - špičkový impuls | 400W |
| Paket / krabice | DO-214AC, SMA |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 8.8A |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Číslo základního produktu | SMAJ28 |
| Aplikace | Automotive, Telecom |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Bourns Inc. SMAJ28A-Q.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SMAJ28A-QH | SMAJ28A-E3/5A | SMAJ28A-AT/TR13 | SMAJ28A-M3/61 |
| Výrobce | Bourns, Inc. | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | YAGEO | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Jednosměrné kanály | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ | - | - | - | - |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy SMAJ28A-Q PDF a dokumentaci Bourns Inc. pro SMAJ28A-Q - Bourns Inc..
SMAJ28A-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SMAJ28AHE3-TPMicro Commercial CoInterface
SMAJ28A-F1-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdTVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214ACVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.