- Jess***Jones
- 2026/04/17
Balení PCN
Packaging Dimension chg 26/APR/2022.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $596.968 | $596.97 |
Technické specifikace PX2CHZ00
Technické specifikace Red Lion Controls - PX2CHZ00, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Red Lion Controls - PX2CHZ00
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Red Lion |
| Napětí - Supply | 40 ~ 250VAC, 21.6 ~ 250VDC |
| Typ | Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, R, S, T) |
| styl koncovky | Screw Terminal |
| Série | PAX2 |
| Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 92.00mm x 45.00mm |
| Balík | Bulk |
| Typ výstupu | Option Cards Available |
| Provozní teplota | 0°C ~ 50°C |
| Počet znaků na řádku | 4, 4 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Panel Mount |
| vstupní rozsah | -200°C ~ 2315°C, ±2A, ±200VDC |
| Ochrana proti vniknutí | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Funkce | Excitation Supply, Heater Fault Detection |
| Typ displeje | LCD - Tri Color Characters, Backlight |
| Zobrazení znaků - výška | 0.620" (15.70mm), 0.470" (12.00mm) |
| Metoda řízení | On/Off, Proportional (PID) |
| Komunikace | Option Cards Available |
| Číslo základního produktu | PX2CHZ |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9032.89.6040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Red Lion Controls PX2CHZ00.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PX2CHZ00 | PX2CG1XX01KPSCHX | PX2CG1XX040BSCHX | PX2CG2XX016BSCHX |
| Výrobce | Red Lion Controls | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Typ montáže | Panel Mount | - | - | - |
| Metoda řízení | On/Off, Proportional (PID) | - | - | - |
| Typ výstupu | Option Cards Available | - | Analog Current | Analog Current |
| Funkce | Excitation Supply, Heater Fault Detection | - | Temperature Compensated | Temperature Compensated |
| Napětí - Supply | 40 ~ 250VAC, 21.6 ~ 250VDC | - | 8V ~ 30V | 8V ~ 30V |
| Číslo základního produktu | PX2CHZ | PX2CG1 | PX2CG1 | PX2CG2 |
| Zobrazení znaků - výška | 0.620" (15.70mm), 0.470" (12.00mm) | - | - | - |
| vstupní rozsah | -200°C ~ 2315°C, ±2A, ±200VDC | - | - | - |
| Série | PAX2 | * | PX2 | PX2 |
| Typ displeje | LCD - Tri Color Characters, Backlight | - | - | - |
| Provozní teplota | 0°C ~ 50°C | - | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C |
| styl koncovky | Screw Terminal | - | Connector | Connector |
| Počet znaků na řádku | 4, 4 | - | - | - |
| Komunikace | Option Cards Available | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | IP65 - Dust Tight, Water Resistant | - | - | - |
| Balík | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 92.00mm x 45.00mm | - | - | - |
| Typ | Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, R, S, T) | - | - | - |
Stáhněte si datové listy PX2CHZ00 PDF a dokumentaci Red Lion Controls pro PX2CHZ00 - Red Lion Controls.
PX2CG1XX01KPSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUC
PX2CG1XX070BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2CG1XX070BSCHX
PX2CN1XX100PSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX070BSAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2CG1XX070BSAAX
PX2CG1XX100PSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG2XX1.6BABDXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 PRESSURE SENSOR
PX2CN1XX050PAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CN1XX010BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CN1XX040BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX040BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX025BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CN1XX016BAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPRESSURE - PX SERIES:STANDARD, D
PX2CN1XX016BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CN1XX015PAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG2XX001BAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CN1XX025BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG2XX016BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CN1XX016BACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCERVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.