- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
PX2 Series Install Instr.pdfTechnické specifikace PX2CG1XX100PSCHX
Technické specifikace Honeywell Sensing and Productivity Solutions - PX2CG1XX100PSCHX, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Honeywell Sensing and Productivity Solutions - PX2CG1XX100PSCHX
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Napětí - Supply | 8V ~ 30V |
| styl koncovky | Connector |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Série | PX2 |
| Typ tlaku | Sealed Gauge |
| Port Style | Threaded |
| Port Size | Male - 1/4" (6.35mm) BSPP |
| Paket / krabice | Cylinder |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | Analog Current |
| Výstup | 4 mA ~ 20 mA |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Pracovní tlak | 100PSI (689.48kPa) |
| Maximální tlak | 450PSI (3102.64kPa) |
| Funkce | Temperature Compensated |
| Číslo základního produktu | PX2CG1 |
| Aplikace | Industrial Automation |
| Přesnost | ±0.25% |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Honeywell Sensing and Productivity Solutions PX2CG1XX100PSCHX.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PX2CG1XX040BSCHX | PX2CG1XX025BSCHX | PX2CN1XX010BSCHX | PX2CG1XX016BSCHX |
| Výrobce | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aplikace | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Maximální tlak | - | - | - | - |
| Port Size | - | - | - | - |
| Port Style | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Přesnost | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ tlaku | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Výstup | - | - | - | - |
| Pracovní tlak | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy PX2CG1XX100PSCHX PDF a dokumentaci Honeywell Sensing and Productivity Solutions pro PX2CG1XX100PSCHX - Honeywell Sensing and Productivity Solutions.
PX2CG1XX070BSAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2CG1XX070BSAAX
PX2CG1XX016BGCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUC
PX2CG2XX1.6BABDXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 PRESSURE SENSOR
PX2CG1XX016BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CN1XX016BACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CN1XX015PAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG2XX016BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX016BGCHXDBHoneywell Sensing and Productivity Solutions
PX2CN1XX010BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX025BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX01KPSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUC
PX2CG1XX015PACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUC
PX2CN1XX016BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG2XX001BAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CN1XX016BAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPRESSURE - PX SERIES:STANDARD, D
PX2CG1XX070BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2CG1XX070BSCHX
PX2CG1XX040BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCERVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.