- Jess***Jones
- 2026/04/17
Technické specifikace PX2CG2XX001BAAAX
Technické specifikace Honeywell Sensing and Productivity Solutions - PX2CG2XX001BAAAX, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Honeywell Sensing and Productivity Solutions - PX2CG2XX001BAAAX
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Napětí - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| styl koncovky | Connector |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Série | PX2 |
| Typ tlaku | Absolute |
| Port Style | Threaded |
| Port Size | Male - 1/8' (3.18mm) BSPP |
| Paket / krabice | Cylinder |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Typ výstupu | Analog Voltage |
| Výstup | 0.5 V ~ 4.5 V |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Pracovní tlak | 14.5PSI (100kPa) |
| Maximální tlak | 72.52PSI (500kPa) |
| Funkce | Temperature Compensated |
| Aplikace | Industrial Automation |
| Přesnost | ±0.25% |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Honeywell Sensing and Productivity Solutions PX2CG2XX001BAAAX.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PX2CN1XX015PAAAX | PX2CG2XX016BSCHX | PX2CG1XX016BSCHX | PX2CN1XX016BACHX |
| Výrobce | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Port Size | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Pracovní tlak | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Přesnost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ tlaku | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Maximální tlak | - | - | - | - |
| Port Style | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy PX2CG2XX001BAAAX PDF a dokumentaci Honeywell Sensing and Productivity Solutions pro PX2CG2XX001BAAAX - Honeywell Sensing and Productivity Solutions.
PX2CG1XX100PSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX070BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2CG1XX070BSCHX
PX2CN1XX025BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG2XX016BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX016BGCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUC
PX2CG2XX1.6BABDXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 PRESSURE SENSOR
PX2CN1XX016BAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPRESSURE - PX SERIES:STANDARD, D
PX2CG1XX025BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX016BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX040BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX01KPSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2 HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUC
PX2CN1XX016BACHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CN1XX015PAAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CN1XX016BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX070BSAAXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsPX2CG1XX070BSAAX
PX2CN1XX010BSCHXHoneywell Sensing and Productivity SolutionsHEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER
PX2CG1XX016BGCHXDBHoneywell Sensing and Productivity SolutionsVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.