- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MBRB1520CT Thru MBRB15100CT.pdfPCN zastarávání/ EOL
EOL Mar1 2023.pdfTechnické specifikace MBRB1535CT-TP
Technické specifikace Micro Commercial Co - MBRB1535CT-TP, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Micro Commercial Co - MBRB1535CT-TP
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 570 mV @ 7.5 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 35 V |
| Technika | Schottky |
| Dodavatel zařízení Package | D2PAK |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Paket / krabice | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Konfigurace dioda | 1 Pair Common Cathode |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 100 µA @ 35 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | 15A |
| Číslo základního produktu | MBRB1535 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Micro Commercial Co MBRB1535CT-TP.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MBRB1535CT-T | MBRB1535CT-E3/81 | MBRB1535CTHE3_A/P | MBRB1540CT-TP |
| Výrobce | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Micro Commercial Co |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Konfigurace dioda | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MBRB1535CT-TP PDF a dokumentaci Micro Commercial Co pro MBRB1535CT-TP - Micro Commercial Co.
MBRB1535CT/81Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1540CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CTHE3Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1535CT-BP-MSMicro Commercial Components (MCC)
MBRB1535-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CT-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1535CT MOSIR/VISHAY
MBRB1535CTPBFIR/VISHAYVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.