- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheety
MBRB1530CT-1545CT.pdfTechnické specifikace MBRB1535CT-T
Technické specifikace Diodes Incorporated - MBRB1535CT-T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Diodes Incorporated - MBRB1535CT-T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Napětí - Peak Reverse (Max) | Schottky |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 1 Pair Common Cathode |
| Napětí - Rozdělení | TO-263AB (D²PAK) |
| Rychlost | 15A |
| Série | - |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Reverse Time Recovery (TRR) | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Polarizace | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Ostatní jména | MBRB1535CTT |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota - spojení | 30ns |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výrobní číslo výrobce | MBRB1535CT-T |
| Rozšířený popis | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Konfigurace dioda | 100µA @ 35V |
| Popis | DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 700mV @ 7.5A |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | 35V |
| Kapacitní @ Vr, F | -65°C ~ 150°C |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bez olova bez výjimky / V souladu RoHS |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Diodes Incorporated MBRB1535CT-T.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MBRB1535CT-TP | MBRB1535CT-E3/45 | MBRB1530CT-TP | MBRB1535CT-E3/81 |
| Výrobce | Micro Commercial Co | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Micro Commercial Co | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Konfigurace dioda | - | - | - | - |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Napětí - Peak Reverse (Max) | - | - | - | - |
| Výrobní číslo výrobce | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Reverse Time Recovery (TRR) | - | - | - | - |
| Stav RoHS | - | - | - | - |
| Rozšířený popis | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Popis | - | - | - | - |
| Napětí - Rozdělení | - | - | - | - |
| Ostatní jména | - | - | - | - |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) | - | - | - | - |
| Polarizace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy MBRB1535CT-T PDF a dokumentaci Diodes Incorporated pro MBRB1535CT-T - Diodes Incorporated.
MBRB1535CT-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1530CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CT/81Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1535CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CTHE3Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1535CT-BP-MSMicro Commercial Components (MCC)
MBRB1535CTPBFIR/VISHAY
MBRB1535CT MOSIR/VISHAYVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.