- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
EOL Mar1 2023.pdfDatasheets
MBRB1535 Thru MBRB1545.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.705 | $0.71 |
Technické specifikace MBRB1535-TP
Technické specifikace Micro Commercial Co - MBRB1535-TP, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Micro Commercial Co - MBRB1535-TP
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Micro Commercial Components (MCC) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 520 mV @ 15 A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 35 V |
| Technika | Schottky |
| Dodavatel zařízení Package | D2PAK |
| Rychlost | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Paket / krabice | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota - spojení | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 150 µA @ 35 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 15A |
| Kapacitní @ Vr, F | - |
| Číslo základního produktu | MBRB1535 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Micro Commercial Co MBRB1535-TP.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MBRB1535CT | MBRB10H90HE3/45 | MBRB10H90HE3/81 | MBRB10H90CTHE3/81 |
| Výrobce | SMC Diode Solutions | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Technika | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy MBRB1535-TP PDF a dokumentaci Micro Commercial Co pro MBRB1535-TP - Micro Commercial Co.
MBRB1520CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1530CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CT-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1530CTDiodes Incorporated
MBRB1535CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB15100CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CT-BP-MSMicro Commercial Components (MCC)
MBRB1535CT MOSIR/VISHAYVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.