- Jess***Jones
- 2026/04/17
Sestava/původ PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $14.07 | $14.07 |
Technické specifikace JANTXV1N6311
Technické specifikace Microchip Technology - JANTXV1N6311, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - JANTXV1N6311
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 3 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.4 V @ 1 A |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | DO-35 |
| Série | Military, MIL-PRF-19500/533 |
| Power - Max | 500 mW |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Impedance (Max) (ZZT) | 29 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 30 µA @ 1 V |
| Číslo základního produktu | 1N6311 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology JANTXV1N6311.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | JANTXV1N6311DUS/TR | JANTXV1N6311DUS | JANTXV1N6311CUS/TR | JANTXV1N6311US |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Impedance (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy JANTXV1N6311 PDF a dokumentaci Microchip Technology pro JANTXV1N6311 - Microchip Technology.
JANTXV1N6311CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW DO35
JANTXV1N6310US/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6310CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
JANTXV1N6311DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW MELF
JANTXV1N6311CUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6311CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW MELF
JANTXV1N6312Microchip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
JANTXV1N6312CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
JANTXV1N6311US/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW MELF
JANTXV1N6310DMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
JANTXV1N6310Microchip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
JANTXV1N6310CUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6310CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW MELF
JANTXV1N6311USMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW MELF
JANTXV1N6310DUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6310USMicrochip TechnologyZENER DIODE
JANTXV1N6311DUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6310DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW MELFVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.