- Jess***Jones
- 2026/04/17
Sestava/původ PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $14.07 | $14.07 |
Technické specifikace JANTXV1N6310
Technické specifikace Microchip Technology - JANTXV1N6310, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - JANTXV1N6310
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 2.7 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.4 V @ 1 A |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | DO-35 (DO-204AH) |
| Série | Military, MIL-PRF-19500/533 |
| Power - Max | 500 mW |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Impedance (Max) (ZZT) | 30 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 60 µA @ 1 V |
| Číslo základního produktu | 1N6310 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology JANTXV1N6310.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Part Number | JANTXV1N6310 | 345-068-544-208 |
| Výrobce | Microchip Technology | EDAC Inc. |
| Tolerance | ±5% | - |
| Typ montáže | Through Hole | Through Hole |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C (TJ) | -40°C ~ 105°C |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 60 µA @ 1 V | - |
| Impedance (Max) (ZZT) | 30 Ohms | - |
| Balík | Bulk | Box |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.4 V @ 1 A | - |
| Power - Max | 500 mW | - |
| Dodavatel zařízení Package | DO-35 (DO-204AH) | - |
| Paket / krabice | DO-204AH, DO-35, Axial | - |
| Číslo základního produktu | 1N6310 | 345-068 |
| Série | Military, MIL-PRF-19500/533 | 345 |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 2.7 V | - |
Stáhněte si datové listy JANTXV1N6310 PDF a dokumentaci Microchip Technology pro JANTXV1N6310 - Microchip Technology.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.