- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $54.99 | $54.99 |
Technické specifikace JANTXV1N6310CUS/TR
Technické specifikace Microchip Technology - JANTXV1N6310CUS/TR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - JANTXV1N6310CUS/TR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 2.7 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.4 V @ 1 A |
| Tolerance | ±2% |
| Dodavatel zařízení Package | B, SQ-MELF |
| Série | MIL-PRF-19500/533 |
| Power - Max | 500 mW |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | SQ-MELF, B |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 30 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 60 µA @ 1 V |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology JANTXV1N6310CUS/TR.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Part Number | JANTXV1N6310CUS/TR | 94HBB08 |
| Výrobce | Microchip Technology | Grayhill Inc. |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C (TJ) | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 2.7 V | - |
| Série | MIL-PRF-19500/533 | 94H |
| Power - Max | 500 mW | - |
| Dodavatel zařízení Package | B, SQ-MELF | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 60 µA @ 1 V | - |
| Impedance (Max) (ZZT) | 30 Ohms | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.4 V @ 1 A | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Through Hole |
| Tolerance | ±2% | - |
| Paket / krabice | SQ-MELF, B | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Bag |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.