- Jess***Jones
- 2026/04/17
Sestava/původ PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfTechnické specifikace JANTXV1N6309US/TR
Technické specifikace Microchip Technology - JANTXV1N6309US/TR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Microchip Technology - JANTXV1N6309US/TR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 2.4 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.4 V @ 1 A |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | B, SQ-MELF |
| Série | Military, MIL-PRF-19500/533 |
| Power - Max | 500 mW |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | SQ-MELF, B |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 30 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 100 µA @ 1 V |
| Číslo základního produktu | 1N6309 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Microchip Technology JANTXV1N6309US/TR.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | JANTXV1N6309DUS/TR | JANTXV1N6309CUS/TR | JANTXV1N6310CUS/TR | JANTXV1N6310US/TR |
| Výrobce | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Impedance (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Power - Max | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy JANTXV1N6309US/TR PDF a dokumentaci Microchip Technology pro JANTXV1N6309US/TR - Microchip Technology.
JANTXV1N6310Microchip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
JANTXV1N6309DMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
JANTXV1N6309USMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6310CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW MELF
JANTXV1N6310CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
JANTXV1N6309Microchip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
JANTXV1N6310DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW MELF
JANTXV1N6309CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
JANTXV1N6310DUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6309DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6310US/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6310USMicrochip TechnologyZENER DIODE
JANTXV1N6306RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 150V 70A DO5
JANTXV1N6309CUS/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6309DUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6310DMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
JANTXV1N6309CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6310CUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATORVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.