- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheety
Z5U Dielectric, 50-100 V.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.222 | $0.22 |
Technické specifikace C1812C104M1UACTU
Technické specifikace KEMET - C1812C104M1UACTU, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - C1812C104M1UACTU
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | 0.1µF |
| Tloušťka (Max) | Z5U |
| Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Série | C |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose |
| hodnocení | - |
| Polarizace | 1812 (4532 Metric) |
| Ostatní jména | C1812C104M1UAC C1812C104M1UAC7800 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 21 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | C1812C104M1UACTU |
| Lead Style | 0.043" (1.10mm) |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| Rozšířený popis | 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U 1812 (4532 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±20% |
| Popis | CAP CER 0.1UF 100V Z5U 1812 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bez olova / V souladu RoHS |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET C1812C104M1UACTU.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C1812C104M1RACTU | C1812C104M5RACTU | C1812C104M1UAC7800 | C1812C104M2RACTU |
| Výrobce | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | - | - | - | - |
| Polarizace | - | - | - | - |
| Výrobní standardní doba výroby | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Povrchová montáž Land Velikost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Ostatní jména | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | - | - | - | - |
| Stav RoHS | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Výrobní číslo výrobce | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Popis | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Rozšířený popis | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy C1812C104M1UACTU PDF a dokumentaci KEMET pro C1812C104M1UACTU - KEMET.
C1812C104KDRACKEMET
C1812C104M5UAC7800KEMETCAP CER 0.1UF 50V Z5U 1812
C1812C104KCRALTUKEMETCAP CER 1812Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.