- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
C1812C104KDRAC7800 Spec.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.701 | $0.70 |
| 10+ | $0.599 | $5.99 |
| 30+ | $0.543 | $16.29 |
| 100+ | $0.479 | $47.90 |
| 500+ | $0.45 | $225.00 |
| 1000+ | $0.438 | $438.00 |
Technické specifikace C1812C104KDRAC7800
Technické specifikace KEMET - C1812C104KDRAC7800, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - C1812C104KDRAC7800
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napětí - Jmenovitá | 1000V (1kV) |
| Tolerance | ±10% |
| Tloušťka (Max) | 0.073" (1.85mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Série | SMD Comm X7R HV |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Low ESL, High Voltage |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.1 µF |
| Číslo základního produktu | C1812C |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0060 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET C1812C104KDRAC7800.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C1812C104KCRAC7800 | C1812C104M1RAC7800 | C1812C104M2RAC7800 | C1812C104KDRAC7210 |
| Výrobce | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aplikace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy C1812C104KDRAC7800 PDF a dokumentaci KEMET pro C1812C104KDRAC7800 - KEMET.
C1812C104KCRALTUKEMETCAP CER 1812
C1812C104KDRACKEMET
C1812C104KCRAC7215KEMETCAP CER 1812
C1812C104KBRALTUKEMETCAP CER 1812Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.