- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
X7R Dielectric, 6.3-250 VDC.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfDalší související dokumenty
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.263 | $0.26 |
Technické specifikace C1812C104M5RAC7800
Technické specifikace KEMET - C1812C104M5RAC7800, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - C1812C104M5RAC7800
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | 0.043' (1.10mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Série | SMD Comm X7R |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.1 µF |
| Číslo základního produktu | C1812C |
| Aplikace | Bypass, Decoupling |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET C1812C104M5RAC7800.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C1812C104MARAC7800 | C1812C104M5UAC7800 | C1812C104MDRAC7800 | C1812C104M2RAC7800 |
| Výrobce | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kapacitní | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy C1812C104M5RAC7800 PDF a dokumentaci KEMET pro C1812C104M5RAC7800 - KEMET.
C1812C104M5UAC7800KEMETCAP CER 0.1UF 50V Z5U 1812
C1812C104MCRACTUKEMETCAP CER 1812Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.