- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace HMC751LC4TR
Technické specifikace Hittite - HMC751LC4TR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Hittite - HMC751LC4TR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Hittite (Analog Devices) |
| Napětí - Supply | 4V |
| Test Frequency | - |
| Dodavatel zařízení Package | 24-QFN (4x4) |
| Série | - |
| RF Type | VSAT |
| Paket / krabice | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| P1dB | 13dBm |
| hluk Obrázek | 2.2dB |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Získat | 25dB |
| Frekvence | 17GHz ~ 27GHz |
| Proud - Supply | 73mA |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.33.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Hittite HMC751LC4TR.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HMC751LC4TR-R5 | HMC751LC4TR | HMC752LC4TR-R5 | HMC752LC4TR |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Proud - Supply | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| RF Type | - | - | - | - |
| hluk Obrázek | - | - | - | - |
| Test Frequency | - | - | - | - |
| Získat | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
HMC7543Analog Devices Inc.IC RF AMP 71GHZ-76GHZ DIE
HMC7543-SXAnalog Devices Inc.IC RF AMP 71GHZ-76GHZ DIE
HMC752LC4TRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.