- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
HMC750LP4(E).pdfPCN zastarávání/ EOL
Mult Dev EOL 22/Mar/2022.pdfSestava/původ PCN
HMCx 06/Jun/2022.pdfPCN jiné
ADG, HMC 18-May-2022.pdfTechnické specifikace HMC750LP4ETR
Technické specifikace Analog Devices Inc. - HMC750LP4ETR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - HMC750LP4ETR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - rozpětí napájení (min) | 4.6 V |
| Napětí - rozpětí napájení (max) | 5.4 V |
| Napětí - Input Offset | 3 mV |
| Dodavatel zařízení Package | 24-QFN (4x4) |
| rychlost přeběhu | - |
| Série | - |
| Paket / krabice | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | Differential |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - Supply | 106mA |
| Číslo základního produktu | HMC750 |
| zesilovač Type | Limiting |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. HMC750LP4ETR.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HMC750LP4ETR | HMC750LP4E | HMC749LC3CTR-R5 | HMC752LC4TR-R5 |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| zesilovač Type | Limiting | Limiting | - | - |
| Napětí - rozpětí napájení (min) | 4.6 V | 4.6 V | - | - |
| Proud - Supply | 106mA | 106mA | - | 70mA |
| Číslo základního produktu | HMC750 | HMC750 | HMC749 | HMC752 |
| Typ výstupu | Differential | Differential | Differential | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C (TA) | - |
| Počet okruhů | 1 | 1 | - | - |
| rychlost přeběhu | - | - | - | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Napětí - rozpětí napájení (max) | 5.4 V | 5.4 V | - | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Bulk | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 24-VFQFN Exposed Pad | 24-VFQFN Exposed Pad | 16-LFCQFN Exposed Pad | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Dodavatel zařízení Package | 24-QFN (4x4) | 24-QFN (4x4) | 16-CSMT (3x3) | 24-CQFN (4x4) |
| Napětí - Input Offset | 3 mV | 3 mV | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy HMC750LP4ETR PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro HMC750LP4ETR - Analog Devices Inc..
HMC752LC4TRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.