- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
HMC753LP4E.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $79.954 | $79.95 |
| 200+ | $30.942 | $6,188.40 |
| 500+ | $29.854 | $14,927.00 |
| 1000+ | $29.317 | $29,317.00 |
Technické specifikace HMC753LP4E
Technické specifikace Analog Devices Inc. - HMC753LP4E, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - HMC753LP4E
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - Supply | 5V |
| Test Frequency | - |
| Dodavatel zařízení Package | 24-QFN (4x4) |
| Série | - |
| RF Type | General Purpose |
| Paket / krabice | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Balík | Strip |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| P1dB | 15dBm |
| hluk Obrázek | 2dB |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Získat | 14dB |
| Frekvence | 1GHz ~ 11GHz |
| Proud - Supply | 55mA |
| Číslo základního produktu | HMC753 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.33.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. HMC753LP4E.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HMC753LP4ETR | HMC752LC4TR-R5 | HMC751LC4TR | HMC754S8GETR |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Test Frequency | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Proud - Supply | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| RF Type | - | - | - | - |
| hluk Obrázek | - | - | - | - |
| Získat | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy HMC753LP4E PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro HMC753LP4E - Analog Devices Inc..
HMC7543Analog Devices Inc.IC RF AMP 71GHZ-76GHZ DIE
HMC7546Analog Devices Inc.IC RF AMP MMIC 81-86GHZ 0.4W DIE
HMC754S8GETRHittiteIC RF AMP GPS 0HZ-1GHZ 8SOIC
HMC7543-SXAnalog Devices Inc.IC RF AMP 71GHZ-76GHZ DIE
HMC752LC4TRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.