- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
EVK, UVK Series Datasheet.pdfHTML Datasheet
EVK, UVK Series Datasheet.pdfPCN zastarávání/ EOL
VK105 Series 17/Jun/2022.pdfTechnické specifikace EVK105CH0R5BW-F
Technické specifikace Taiyo Yuden - EVK105CH0R5BW-F, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Taiyo Yuden - EVK105CH0R5BW-F
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Taiyo Yuden |
| Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Tloušťka (Max) | 0.020" (0.52mm) |
| teplotní koeficient | C0H |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | V |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | High Q, Low Loss |
| kapacitní | 0.5 pF |
| Číslo základního produktu | EVK105C |
| Aplikace | RF, Microwave, High Frequency |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Taiyo Yuden EVK105CH0R5BW-F.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | EVK105CH0R7BW-F | EVK105CH0R6BW-F | EVK105CH0R8BW-F | EVK105CH0R3BW-F |
| Výrobce | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnocení | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy EVK105CH0R5BW-F PDF a dokumentaci Taiyo Yuden pro EVK105CH0R5BW-F - Taiyo Yuden.
EVK105CH0R3AW-FTaiyo YudenCAP CER 0.3PF 16V C0H 0402
EVK105CG5R1JW-FTaiyo YudenCAP CER 5.1PF 16V C0G/NP0 0402
EVK105CH1R3BW-FKTaiyo YudenCAP CER 1.3PF 16V C0H 0402
EVK105CG4R7JW-FTaiyo YudenCAP CER 4.7PF 16V C0G/NP0 0402
EVK105CH030BW-FTaiyo YudenCAP CER 3PF 16V C0H 0402Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.