- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
EVK, UVK Series Datasheet.pdfHTML Datasheet
EVK, UVK Series Datasheet.pdfPCN zastarávání/ EOL
VK105 Series 17/Jun/2022.pdfTechnické specifikace EVK105CH030JW-F
Technické specifikace Taiyo Yuden - EVK105CH030JW-F, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Taiyo Yuden - EVK105CH030JW-F
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Taiyo Yuden |
| Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±5% |
| Tloušťka (Max) | 0.020" (0.52mm) |
| teplotní koeficient | C0H |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | V |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | High Q, Low Loss |
| kapacitní | 3 pF |
| Číslo základního produktu | EVK105C |
| Aplikace | RF, Microwave, High Frequency |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Taiyo Yuden EVK105CH030JW-F.
| Atribut produktu | |||
|---|---|---|---|
| Part Number | EVK105CH030JW-F | TZ0683A | TPS2224ADBR |
| Výrobce | Taiyo Yuden | TST | Texas Instruments |
| Lead Style | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | - |
| Napětí - Jmenovitá | 16V | - | - |
| Tloušťka (Max) | 0.020" (0.52mm) | - | - |
| Aplikace | RF, Microwave, High Frequency | - | - |
| Funkce | High Q, Low Loss | - | Status Flag |
| teplotní koeficient | C0H | - | - |
| kapacitní | 3 pF | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | 0.031" (0.80mm) | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) | 4-SMD, No Lead | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | -10°C ~ 60°C | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Série | V | - | - |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Surface Mount | Surface Mount |
| Tolerance | ±5% | - | - |
| hodnocení | - | - | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | EVK105C | - | TPS2224 |
Stáhněte si datové listy EVK105CH030JW-F PDF a dokumentaci Taiyo Yuden pro EVK105CH030JW-F - Taiyo Yuden.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.