- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
EMK325BJ106KNHT Spec Sheet.pdfZměna stavu části PCN
2.73KHz.pdfČíslo dílu PCN
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.061 | $0.31 |
| 50+ | $0.051 | $2.55 |
| 150+ | $0.047 | $7.05 |
| 500+ | $0.043 | $21.50 |
| 2000+ | $0.04 | $80.00 |
| 4000+ | $0.039 | $156.00 |
Technické specifikace EMK325BJ106KNHT
Technické specifikace Taiyo Yuden - EMK325BJ106KNHT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Taiyo Yuden - EMK325BJ106KNHT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Taiyo Yuden |
| Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±10% |
| Tloušťka (Max) | 0.083' (2.10mm) |
| teplotní koeficient | X5R |
| Velikost / Rozměry | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | M |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 10 µF |
| Číslo základního produktu | EMK325B |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Taiyo Yuden EMK325BJ106KNHT.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | EMK325BJ106KN-T | EMK325BJ106MNHT | EMK325BJ106MN-T | EMK325BJ106KD-T |
| Výrobce | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy EMK325BJ106KNHT PDF a dokumentaci Taiyo Yuden pro EMK325BJ106KNHT - Taiyo Yuden.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.