- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.132 | $0.13 |
Technické specifikace EMK325B7475KNHT
Technické specifikace Taiyo Yuden - EMK325B7475KNHT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Taiyo Yuden - EMK325B7475KNHT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Taiyo Yuden |
| Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±10% |
| Tloušťka (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | M |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Ostatní jména | 587-5969-2 CE EMK325 B7475KNHT |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| Detailní popis | 4.7µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
| kapacitní | 4.7µF |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bez olova / V souladu RoHS |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Taiyo Yuden EMK325B7475KNHT.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | EMK325B7475KN-T | EMK325B7475MN-T | EMK325BJ106KNHT | EMK325B7226KMHT |
| Výrobce | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Detailní popis | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Ostatní jména | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | - | - | - | - |
| Obal | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Stav volného vedení / RoHS | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy EMK325B7475KNHT PDF a dokumentaci Taiyo Yuden pro EMK325B7475KNHT - Taiyo Yuden.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.