- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informace o životním prostředí
Pulse Larson REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $45.69 | $45.69 |
Technické specifikace NMO34B
Technické specifikace Pulse Electronics - NMO34B, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Pulse Electronics - NMO34B
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Pulse Electronics |
| PSV | - |
| Ukončení | NMO |
| Série | - |
| Return Loss | -10dB |
| RF Rodina / Standardní | - |
| Power - Max | 150 W |
| Balík | Bag |
| Počet pásem | 1 |
| Typ montáže | Magnetic |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Výška (Max) | 57.500" (146.05cm) |
| Získat | 2dBi |
| Frekvenční rozsah | 34MHz ~ 40MHz |
| Frekvenční skupina | VHF (f < 300MHz) |
| Frekvence (střed / pásmo) | 37MHz |
| Funkce | - |
| Aplikace | General Purpose |
| Typ antény | Whip, Straight |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8517.71.0000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Pulse Electronics NMO34B.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NMO30B | NMO3E825B | NMO3HD825B | NMO34C |
| Výrobce | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Získat | - | - | - | - |
| Frekvenční rozsah | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Výška (Max) | - | - | - | - |
| PSV | - | - | - | - |
| Počet pásem | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Frekvence (střed / pásmo) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ antény | - | - | - | - |
| Frekvenční skupina | - | - | - | - |
| RF Rodina / Standardní | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Return Loss | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy NMO34B PDF a dokumentaci Pulse Electronics pro NMO34B - Pulse Electronics.
NMO30BPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP UTY 30-35 MHZ
NMO3HD900BPulse ElectronicsANTENNA BASE-WHP 3DB 890-960 MHZ
NMO220CHWPulse ElectronicsANT HW COIL-WHP 2.5DB 220-225
NMO30CPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP UTY 30-35 MHZ
NMO220CSPulse ElectronicsANT WHIP 217-220MHZ NMO 5DBI
NMO3E700BPulse ElectronicsANTENNA 3DB 740-80 NPB
NMO220CPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP 3DB 220-225 MHZ
NMO34CPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP UTY 34-40 MHZ
NMO3HD825BPulse ElectronicsANTENNA BASE-WHP 3DB 824-896 MHZ
NMO3E825BPulse ElectronicsANT BASE-WHP ENC 3DB 825-896 M
NMO27BCOPulse ElectronicsNMO COIL, UNITY, 27 - 31 MHZ
NMO4063CSPulse ElectronicsANT COIL-WHP 3DB 406-430 WVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.