- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Low, Mid Band.pdfInformace o životním prostředí
Pulse Larson REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $45.064 | $45.06 |
Technické specifikace NMO27B
Technické specifikace Pulse Electronics - NMO27B, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Pulse Electronics - NMO27B
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Pulse Electronics |
| PSV | - |
| Ukončení | - |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| RF Rodina / Standardní | - |
| Power - Max | 150 W |
| Balík | Bag |
| Počet pásem | 1 |
| Typ montáže | Magnetic |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Výška (Max) | 52.500" (133.35cm) |
| Získat | 2dBi |
| Frekvenční rozsah | 27MHz ~ 30MHz |
| Frekvenční skupina | VHF (f < 300MHz) |
| Frekvence (střed / pásmo) | 43.5MHz |
| Funkce | - |
| Aplikace | - |
| Typ antény | Whip, Straight |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8529.10.9100 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Pulse Electronics NMO27B.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NMO27BCO | NMO2/70B | NMO220B | NMO2/70C |
| Výrobce | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Frekvenční skupina | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Frekvenční rozsah | - | - | - | - |
| Počet pásem | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Frekvence (střed / pásmo) | - | - | - | - |
| RF Rodina / Standardní | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Získat | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ antény | - | - | - | - |
| PSV | - | - | - | - |
| Výška (Max) | - | - | - | - |
| Return Loss | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy NMO27B PDF a dokumentaci Pulse Electronics pro NMO27B - Pulse Electronics.
NMO150CHWPulse ElectronicsANT HW COIL-WHP 2.4DB 144-174
NMO220CHWPulse ElectronicsANT HW COIL-WHP 2.5DB 220-225
NMO3E825BPulse ElectronicsANT BASE-WHP ENC 3DB 825-896 M
NMO34BPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP UTY 34-40 MHZ
NMO220CPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP 3DB 220-225 MHZ
NMO3E700BPulse ElectronicsANTENNA 3DB 740-80 NPB
NMO27BCOPulse ElectronicsNMO COIL, UNITY, 27 - 31 MHZ
NMO30BPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP UTY 30-35 MHZ
NMO220CSPulse ElectronicsANT WHIP 217-220MHZ NMO 5DBI
NMO2/70SHPulse ElectronicsANT SPG COIL-WHP ENC UTY 144-1
NMO2/70BPulse ElectronicsCOIL / WHIP, 2.4 DB/4 DB,144-148
NMO34CPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP UTY 34-40 MHZ
NMO2/70CPulse ElectronicsANT COIL-WHP 1.6-3.5DB 144-148
NMO30CPulse ElectronicsANTENNA COIL-WHP UTY 30-35 MHZVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.