- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $436.335 | $436.34 |
| 200+ | $409.806 | $81,961.20 |
| 500+ | $396.111 | $198,055.50 |
| 1000+ | $389.346 | $389,346.00 |
Technické specifikace C784CN
Technické specifikace Powerex Inc. - C784CN, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Powerex Inc. - C784CN
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Powerex, Inc. |
| Napětí - Off State | 3.8 kV |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 4.5 V |
| Struktura | Single |
| Série | - |
| Paket / krabice | TO-200AF |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet SCR, diody | 1 SCR |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 2590 A |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | 1650 A |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 24000A, 26000A |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 300 mA |
| Číslo základního produktu | C784 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Powerex Inc. C784CN.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C784CS | C784CM | C784CT | C784DC |
| Výrobce | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. |
| Struktura | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | - | - | - | - |
| Počet SCR, diody | - | - | - | - |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | - | - | - | - |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Off State | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy C784CN PDF a dokumentaci Powerex Inc. pro C784CN - Powerex Inc..
C783CBPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3200V 1800A TBK
C784DCPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4300V 1650A TBK
C784CSPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3700V 1650A TBK
C783CPPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3000V 1800A TBK
C784CTPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3900V 1650A TBK
C783CDPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3400V 1800A TBK
C784DEPowerex, Inc.IGBT Module
C784DPPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4000V 1650A TBK
C784DBPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4200V 1650A TBK
C783CEPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3500V 1800A TBK
C784DDPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4400V 1650A TBK
C784DAPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4100V 1650A TBK
C783CMPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3600V 1800A TBK
C783CCPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3300V 1800A TBK
C783CSPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3700V 1800A TBK
C784CMPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3600V 1650A TBK
C783CAPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3100V 1800A TBKVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.