- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $442.995 | $443.00 |
| 200+ | $416.06 | $83,212.00 |
| 500+ | $402.157 | $201,078.50 |
| 1000+ | $395.288 | $395,288.00 |
Technické specifikace C783CM
Technické specifikace Powerex Inc. - C783CM, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Powerex Inc. - C783CM
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Powerex, Inc. |
| Napětí - Off State | 3.6 kV |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 4.5 V |
| Struktura | Single |
| Série | - |
| Paket / krabice | TO-200AF |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet SCR, diody | 1 SCR |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 2826 A |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | 1800 A |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 27000A, 29000A |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 250 mA |
| Číslo základního produktu | C783 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Powerex Inc. C783CM.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C783CE | C783CS | C783CA | C783CP |
| Výrobce | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. |
| Struktura | - | - | - | - |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet SCR, diody | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Off State | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | - | - | - | - |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy C783CM PDF a dokumentaci Powerex Inc. pro C783CM - Powerex Inc..
C782U472MTWDBAWL25KEMETCAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
C783CCPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3300V 1800A TBK
C784CMPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3600V 1650A TBK
C783CBPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3200V 1800A TBK
C784DAPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4100V 1650A TBK
C784DCPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4300V 1650A TBK
C784CSPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3700V 1650A TBK
C784DBPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4200V 1650A TBK
C783CPPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3000V 1800A TBK
C783CAPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3100V 1800A TBK
C783CSPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3700V 1800A TBK
C783CEPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3500V 1800A TBK
C784CTPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3900V 1650A TBK
C784CNPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3800V 1650A TBK
C783CDPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3400V 1800A TBKVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.