- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.765 | $0.77 |
| 200+ | $0.305 | $61.00 |
| 500+ | $0.296 | $148.00 |
| 1000+ | $0.291 | $291.00 |
Technické specifikace AXE612124
Technické specifikace Panasonic Electric Works - AXE612124, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Panasonic Electric Works - AXE612124
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Série | A4S |
| stoupání | 0.016' (0.40mm) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 12 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Pářil stohování Heights | 0.8mm |
| Výška nad Board | 0.026' (0.65mm) |
| Funkce | Solder Retention |
| Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Header, Outer Shroud Contacts |
| Číslo základního produktu | AXE612 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Panasonic Electric Works AXE612124.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AXE612124A | AXE616124A | AXE610124A | AXE614224 |
| Výrobce | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Výška nad Board | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy AXE612124 PDF a dokumentaci Panasonic Electric Works pro AXE612124 - Panasonic Electric Works.
AXE5E3626Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE610124BE1Panasonic
AXE612224Panasonic
AXE5E2826Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE610124DPanasonic
AXE612124DPanasonic
AXE614124DPanasonic
AXE5E3226Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIESVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.