- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.278 | $4.28 |
| 200+ | $1.707 | $341.40 |
| 500+ | $1.65 | $825.00 |
| 1000+ | $1.622 | $1,622.00 |
Technické specifikace AXE5E4026
Technické specifikace Panasonic Electric Works - AXE5E4026, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Panasonic Electric Works - AXE5E4026
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Série | A4S |
| stoupání | 0.016' (0.40mm) |
| Balík | Strip |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 40 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Pářil stohování Heights | 0.8mm |
| Výška nad Board | 0.030' (0.75mm) |
| Funkce | Solder Retention |
| Kontakt Finish Tloušťka | Flash |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Socket, Center Strip Contacts |
| Číslo základního produktu | AXE5E4 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Panasonic Electric Works AXE5E4026.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AXE5E2426 | AXE5E5026 | AXE5E2026 | AXE5E1226 |
| Výrobce | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| stoupání | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Výška nad Board | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy AXE5E4026 PDF a dokumentaci Panasonic Electric Works pro AXE5E4026 - Panasonic Electric Works.
AXE5E1826Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE612224Panasonic
AXE5E3626Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE610124DPanasonic
AXE5E3226Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE5E2826Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE5E2626Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE5E2226Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE612124DPanasonic
AXE610124BE1PanasonicVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.