- Jess***Jones
- 2026/04/17
Průvodce číslováním dílů
Chip Monolithic Cap. Part Numbering.pdfHTML Datasheet
GRT155R61E105ME01x Ref Sheet.pdfTechnické specifikace GRT155R61E105ME01D
Technické specifikace Murata Electronics - GRT155R61E105ME01D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GRT155R61E105ME01D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| teplotní koeficient | X5R |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | GRT |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 1 µF |
| Číslo základního produktu | GRT155R61E |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GRT155R61E105ME01D.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRT155R61E105KE01D | GRT155R61E105KE01J | GRT155R61E474ME01D | GRT155R61E225ME13D |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Poruchovost | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy GRT155R61E105ME01D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GRT155R61E105ME01D - Murata Electronics.
GRT155R61E105KE01JMurata ElectronicsCAP CER 1UF 25V X5R 0402
GRT155R61E225KE13JMurata ElectronicsCAP CER 2.2UF 25V X5R 0402
GRT155R61E224KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.22UF 25V X5R 0402
GRT155R61C474KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.47UF 16V X5R 0402
GRT155R61E474KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.47UF 25V X5R 0402Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.