- Jess***Jones
- 2026/04/17
Průvodce číslováním dílů
Cylindrical Battery Holders.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 50+ | $0.009 | $0.45 |
| 500+ | $0.007 | $3.50 |
| 1500+ | $0.006 | $9.00 |
| 10000+ | $0.006 | $60.00 |
| 20000+ | $0.005 | $100.00 |
| 50000+ | $0.005 | $250.00 |
Technické specifikace GRT155R61E105KE01D
Technické specifikace Murata Electronics - GRT155R61E105KE01D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GRT155R61E105KE01D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±10% |
| Tloušťka (Max) | 0.022' (0.55mm) |
| teplotní koeficient | X5R |
| Velikost / Rozměry | 0.039' L x 0.020' W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | GRT |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 1 µF |
| Číslo základního produktu | GRT155R61E |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GRT155R61E105KE01D.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRT155R61E105KE01J | GRT155R61E105ME01D | GRT155R61E474KE01D | GRT155R61E224KE01D |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy GRT155R61E105KE01D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GRT155R61E105KE01D - Murata Electronics.
GRT155R61E224KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.22UF 25V X5R 0402
GRT155R61C474KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.47UF 16V X5R 0402
GRT155R61E105KE01JMurata ElectronicsCAP CER 1UF 25V X5R 0402
GRT155R61E225KE13JMurata ElectronicsCAP CER 2.2UF 25V X5R 0402Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.