- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Průvodce číslováním dílů
Chip Monolithic Cap. Part Numbering.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.021 | $0.02 |
Technické specifikace GCM1885C2A9R2CA16D
Technické specifikace Murata Electronics - GCM1885C2A9R2CA16D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GCM1885C2A9R2CA16D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±0.25pF |
| Tloušťka (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | GCM |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 9.2 pF |
| Číslo základního produktu | GCM1885C2A |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GCM1885C2A9R2CA16D.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GCM1885C2A9R3CA16D | GCM1885C2A9R1CA16D | GCM1885C2A9R2CA16J | GCM1885C2A9R2BA16D |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy GCM1885C2A9R2CA16D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GCM1885C2A9R2CA16D - Murata Electronics.
GCM1885C2A9R2BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.2PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R2DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.2PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R2BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.2PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R3BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.3PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R1DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.1PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R1BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.1PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R3DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.3PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R3BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.3PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R1BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.1PF 100V C0G 0603Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.