- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Průvodce číslováním dílů
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace GCM1885C2A9R2DA16D
Technické specifikace Murata Electronics - GCM1885C2A9R2DA16D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GCM1885C2A9R2DA16D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±0.5pF |
| Tloušťka (Max) | 0.035' (0.90mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | GCM |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| kapacitní | 9.2 pF |
| Číslo základního produktu | GCM1885C2A |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GCM1885C2A9R2DA16D.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GCM1885C2A9R2DA16J | GCM1885C2A9R1DA16D | GCM1885C2A9R2CA16D | GCM1885C2A9R2BA16D |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy GCM1885C2A9R2DA16D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GCM1885C2A9R2DA16D - Murata Electronics.
GCM1885C2A9R1DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.1PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R2BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.2PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R4BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.4PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R3BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.3PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R2BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.2PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R2DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.2PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R3DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.3PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R4BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.4PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R1BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.1PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R3BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.3PF 100V C0G 0603Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.