- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.293 | $1.29 |
Technické specifikace C787U682MZVDAAWL25
Technické specifikace KEMET - C787U682MZVDAAWL25, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako KEMET - C787U682MZVDAAWL25
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Napětí - Jmenovitá | 440VAC |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | Y5V (F) |
| Velikost / Rozměry | 0.591" Dia (15.00mm) |
| Série | C700KJY SFTY X1-440 Y2-300 |
| hodnocení | X1, Y2 |
| Paket / krabice | Radial, Disc |
| Balík | Bag |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Lead Style | Straight |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.709" (18.00mm) |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 6800 pF |
| Aplikace | Safety |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.23.0060 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako KEMET C787U682MZVDAAWL25.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C787U682MZVDAAWL25 | C787U682MZVDBAWL35 | C784CN | C789ES |
| Výrobce | KEMET | KEMET | Powerex Inc. | Silicon Power |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C (TJ) | - |
| Balík | Bag | Bag | Bulk | - |
| hodnocení | X1, Y2 | X1, Y2 | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | 0.591" Dia (15.00mm) | 0.591" Dia (15.00mm) | - | - |
| Lead Style | Straight | Straight | - | - |
| Série | C700KJY SFTY X1-440 Y2-300 | C700KJY SFTY X1-440 Y2-300 | - | - |
| Paket / krabice | Radial, Disc | Radial, Disc | TO-200AF | - |
| teplotní koeficient | Y5V (F) | Y5V (F) | - | - |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) | 0.295" (7.50mm) | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | 440VAC | 440VAC | - | - |
| Tolerance | ±20% | ±20% | - | - |
| Typ montáže | Through Hole | Through Hole | Chassis Mount | - |
| Aplikace | Safety | Safety | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.709" (18.00mm) | 0.748" (19.00mm) | - | - |
| kapacitní | 6800 pF | 6800 pF | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy C787U682MZVDAAWL25 PDF a dokumentaci KEMET pro C787U682MZVDAAWL25 - KEMET.
C784CMPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3600V 1650A TBK
C784DCPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4300V 1650A TBK
C784DDPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4400V 1650A TBK
C784DPPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4000V 1650A TBK
C784CSPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3700V 1650A TBK
C784CNPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3800V 1650A TBK
C784DBPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4200V 1650A TBK
C78658Y-N2ETexas Instruments
C784DAPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4100V 1650A TBK
C784DEPowerex, Inc.IGBT Module
C784CTPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3900V 1650A TBK
C789FPPRXIGBT Module
C78N12NECVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.