- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.256 | $1.26 |
| 200+ | $0.501 | $100.20 |
| 500+ | $0.484 | $242.00 |
| 1000+ | $0.476 | $476.00 |
Technické specifikace MC34675AEPR2
Technické specifikace Freescale Semiconductor - MC34675AEPR2, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Freescale Semiconductor - MC34675AEPR2
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Freescale Semiconductor, Inc. (NXP Semiconductors) |
| Napětí - Napájení (Max) | 6.6V |
| Dodavatel zařízení Package | 8-UDFN (3x2) |
| Série | - |
| Programovatelné funkce | - |
| Paket / krabice | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet článků | 1 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Rozhraní | USB |
| Ochrana proti poruchám | Over Voltage |
| Aktuální - nabíjení | Constant - Programmable |
| Nabíjecí proud - Max | 1A |
| Napětí akumulátoru | 4.2V |
| Chemie baterie | Lithium Ion |
| Číslo základního produktu | MC34675 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Nevztahuje se |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Freescale Semiconductor MC34675AEPR2.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MC34675AEPR2 | MC34674AEPR2 | MC34674AEPR2 | MC34673AEPR2 |
| Výrobce | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí akumulátoru | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ochrana proti poruchám | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet článků | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Chemie baterie | - | - | - | - |
| Aktuální - nabíjení | - | - | - | - |
| Napětí - Napájení (Max) | - | - | - | - |
| Nabíjecí proud - Max | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rozhraní | - | - | - | - |
| Programovatelné funkce | - | - | - | - |
MC3467PMOTOROLAVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.