- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace MC34674DEPR2
Technické specifikace Freescale Semiconductor - MC34674DEPR2, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Freescale Semiconductor - MC34674DEPR2
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Freescale Semiconductor, Inc. (NXP Semiconductors) |
| Napětí - Napájení (Max) | 10V |
| Dodavatel zařízení Package | 8-UDFN (3x2) |
| Série | - |
| Programovatelné funkce | Timer |
| Paket / krabice | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet článků | 1 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Rozhraní | - |
| Ochrana proti poruchám | Over Voltage |
| Aktuální - nabíjení | Constant - Programmable |
| Nabíjecí proud - Max | 450mA |
| Napětí akumulátoru | 4.2V |
| Chemie baterie | Lithium Ion/Polymer |
| Číslo základního produktu | MC34674 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Freescale Semiconductor MC34674DEPR2.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MC34674DEPR2 | MC34674BEPR2 | MC34674CEPR2 | MC34674AEPR2 |
| Výrobce | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor |
| Počet článků | - | - | - | - |
| Napětí akumulátoru | - | - | - | - |
| Napětí - Napájení (Max) | - | - | - | - |
| Programovatelné funkce | - | - | - | - |
| Nabíjecí proud - Max | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ochrana proti poruchám | - | - | - | - |
| Chemie baterie | - | - | - | - |
| Rozhraní | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Aktuální - nabíjení | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
MC3467PMOTOROLAVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.