- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheety
R250 Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $39.77 | $39.77 |
| 200+ | $15.39 | $3,078.00 |
| 500+ | $14.85 | $7,425.00 |
| 1000+ | $14.58 | $14,580.00 |
Technické specifikace R25030-2COR
Technické specifikace Bussmann (Eaton) - R25030-2COR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Bussmann (Eaton) - R25030-2COR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Eaton |
| Napětí | 250V |
| styl koncovky | Box Lug |
| Série | R250 |
| Orientace | - |
| Počet okruhů | 2 |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 4 Weeks |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ pojistky | Block |
| Typ pojistky | Cartridge |
| Fuse Size | 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) |
| Pro použití s / příbuzné výrobky | Class R |
| Detailní popis | Fuse Block 30A 250V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Jmenovitá hodnota proudu | 30A |
| Materiál kontaktu | - |
| Kontakt Finish | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bez olova / V souladu RoHS |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Bussmann (Eaton) R25030-2COR.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | R25030-1COR | R25030-3COR | R25030-2CR | R25030-2SR |
| Výrobce | Eaton - Bussmann Electrical Division | Bussmann (Eaton) | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Jmenovitá hodnota proudu | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Výrobní standardní doba výroby | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Fuse Size | - | - | - | - |
| Detailní popis | - | - | - | - |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Orientace | - | - | - | - |
| Pro použití s / příbuzné výrobky | - | - | - | - |
| Typ pojistky | - | - | - | - |
| Napětí | - | - | - | - |
| Typ pojistky | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Stav volného vedení / RoHS | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy R25030-2COR PDF a dokumentaci Bussmann (Eaton) pro R25030-2COR - Bussmann (Eaton).
R2501C2NBBAPEM Inc.SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V
R25030-3CORBussmann (Eaton)FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R2501F2LB0APEM Inc.SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V
R25030-2CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-3PREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1QREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2PREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-3CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-3SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2QREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25023ULLA2SKVWORKS
R25030-3QREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1COREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSISVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.