- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace R25030-3PR
Technické specifikace Eaton - Bussmann Electrical Division - R25030-3PR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Eaton - Bussmann Electrical Division - R25030-3PR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Bussmann (Eaton) |
| Napětí | 250V |
| styl koncovky | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Série | R250 |
| Balík | Bulk |
| Orientace | - |
| Počet okruhů | 3 |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ pojistky | Block |
| Typ pojistky | Cartridge |
| Fuse Size | 0.563' Dia x 2' L (14.3mm x 50.8mm) |
| Pro použití s / příbuzné výrobky | Class R Fuses |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 30 A |
| Materiál kontaktu | - |
| Kontakt Finish | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8538.90.8180 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Eaton - Bussmann Electrical Division R25030-3PR.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | R25030-3COR | R25030-3SR | R25030-2PR | R25030-3CR |
| Výrobce | Bussmann (Eaton) | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Napětí | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Fuse Size | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Typ pojistky | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Typ pojistky | - | - | - | - |
| Orientace | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Pro použití s / příbuzné výrobky | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy R25030-3PR PDF a dokumentaci Eaton - Bussmann Electrical Division pro R25030-3PR - Eaton - Bussmann Electrical Division.
R25030-2CORBussmann (Eaton)FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-3CORBussmann (Eaton)FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25060-1CORBussmann (Eaton)FUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
R25030-2PREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2QREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1QREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25060-2CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
R25030-1SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-3QREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-3CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25060-1CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
R25060-2SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE HOLDER
R25060-2COREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
R25030-3SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25060-3COREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
R25060-3CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSISVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.