- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Poznámky k aplikaci
* Oceanside (MAXREFDES9#): 3.3V to 15V Input, ±15V.pdf Current-Sense Amplifier Doubles as a High-Common M.pdf Reduce the Chances of Human Error: Part 1, Power a.pdfHTML Datasheet
MAX668-MAX669.pdfPrůvodce číslováním dílů
Part Numbering System.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $10.24 | $10.24 |
| 200+ | $3.96 | $792.00 |
| 500+ | $3.83 | $1,915.00 |
| 1000+ | $3.76 | $3,760.00 |
Technické specifikace MAX668EUB+
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EUB+, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EUB+
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 3V ~ 28V |
| topologie | Boost, Flyback, SEPIC |
| synchronní usměrňovač | No |
| Dodavatel zařízení Package | 10-uMAX/uSOP |
| Série | - |
| Sériová rozhraní | - |
| Paket / krabice | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Balík | Tube |
| Typ výstupu | Transistor Driver |
| Výstupní fáze | 1 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | Positive, Isolation Capable |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvence - Přepínání | 100kHz ~ 500kHz |
| Pracovní cyklus (Max) | 90% |
| Ovládací prvky | Enable, Frequency Control |
| Synchronizace hodin | Yes |
| Číslo základního produktu | MAX668 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX668EUB+.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX668EUB+TG069 | MAX668EUB+TG075 | MAX668EUB+TG05 | MAX668EUB+TG11 |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Funkce | - | - | - | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Sériová rozhraní | - | - | - | - |
| Frekvence - Přepínání | - | - | - | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| synchronní usměrňovač | - | - | - | - |
| Pracovní cyklus (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Synchronizace hodin | - | - | - | - |
| Výstupní fáze | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Ovládací prvky | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy MAX668EUB+ PDF a dokumentaci Analog Devices Inc./Maxim Integrated pro MAX668EUB+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX668EUB+TG075Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG05Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG002Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG24Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6689UP9A+TG05Analog Devices / Maxim Integrated
MAX668EUB+TGA5Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG11Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6688EUB+TVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.