- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MAX6689.pdfTechnické specifikace MAX6689UP9A+
Technické specifikace Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX6689UP9A+, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX6689UP9A+
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Napětí - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Zkušební podmínky | 60°C ~ 100°C (0°C ~ 125°C) |
| Dodavatel zařízení Package | 20-TSSOP |
| Série | - |
| Typ senzoru | Digital, Local/Remote |
| Snímač teploty - vzdálený | -40°C ~ 125°C |
| Snímač teploty - místní | -40°C ~ 125°C |
| Rozlišení | 11 b (Local), 8 b (Remote) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Balík | Tube |
| Typ výstupu | SMBus |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode, Standby Mode |
| Číslo základního produktu | MAX6689 |
| Přesnost - Nejvyšší (Nejnižší) | -3.3°C, 0.7°C (-5°C, 1°C) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX6689UP9A+.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX6689UP9A+ | MAX6689UP9A+T | MAX6689UP34+ | MAX6689UP34+T |
| Výrobce | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Balík | Tube | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Přesnost - Nejvyšší (Nejnižší) | -3.3°C, 0.7°C (-5°C, 1°C) | -3.3°C, 0.7°C (-5°C, 1°C) | -3.3°C, 0.7°C (-5°C, 1°C) | -3.3°C, 0.7°C (-5°C, 1°C) |
| Typ výstupu | SMBus | SMBus | SMBus | SMBus |
| Rozlišení | 11 b (Local), 8 b (Remote) | 11 b (Local), 8 b (Remote) | 11 b (Local), 8 b (Remote) | 11 b (Local), 8 b (Remote) |
| Dodavatel zařízení Package | 20-TSSOP | 20-TSSOP | 20-TSSOP | 20-TSSOP |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Zkušební podmínky | 60°C ~ 100°C (0°C ~ 125°C) | 60°C ~ 100°C (0°C ~ 125°C) | 60°C ~ 100°C (0°C ~ 125°C) | 60°C ~ 100°C (0°C ~ 125°C) |
| Číslo základního produktu | MAX6689 | MAX6689 | MAX6689 | MAX6689 |
| Funkce | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode, Standby Mode | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode, Standby Mode | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode, Standby Mode | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode, Standby Mode |
| Typ senzoru | Digital, Local/Remote | Digital, Local/Remote | Digital, Local/Remote | Digital, Local/Remote |
| Paket / krabice | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) | 20-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 20-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Snímač teploty - vzdálený | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C |
| Snímač teploty - místní | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C |
| Napětí - Supply | 3V ~ 5.5V | 3V ~ 5.5V | 3V ~ 5.5V | 3V ~ 5.5V |
Stáhněte si datové listy MAX6689UP9A+ PDF a dokumentaci Analog Devices Inc./Maxim Integrated pro MAX6689UP9A+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX668EUB+TG002Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG075Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6689UP9A+TG05Analog Devices / Maxim Integrated
MAX668EUB+TG05Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6688EUB+TVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.