- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Balení PCN
2.73KHz.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace ID25S33E6GX00LF
Technické specifikace Amphenol ICC (FCI) - ID25S33E6GX00LF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Amphenol ICC (FCI) - ID25S33E6GX00LF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol Aorora |
| Wire Gauge | - |
| napìtí | 300V |
| Ukončení | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 3 (DB, B) |
| Shell Materiál, Finish | Steel, Tin Plated |
| Série | ID |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 25 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| příruba Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Funkce | Board Lock, Mounting Brackets |
| dielektrikum Materiál | Polyester |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 5A |
| Typ kontaktu | Signal |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontaktní formulář | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | D-Sub |
| Barva | Black |
| Číslo základního produktu | ID25S33 |
| Spacing Spacing | 0.318' (8.08mm) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Amphenol ICC (FCI) ID25S33E6GX00LF.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ID25S33E4GX00LF | ID25P33E4GX00LF | ID25S33E4GV00LF | ID25S33E4GX96LF |
| Výrobce | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Shell Materiál, Finish | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Spacing Spacing | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Shell Size, Layout Connector | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| styl konektor | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| dielektrikum Materiál | - | - | - | - |
| Kontaktní formulář | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Stáhněte si datové listy ID25S33E6GX00LF PDF a dokumentaci Amphenol ICC (FCI) pro ID25S33E6GX00LF - Amphenol ICC (FCI).
ID2716Intel
ID25ANC05NA-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID240QAAnalog Devices Inc.DIGITAL ISOLATED INPUT MODULE
ID25P33E4GX28LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
ID25S33E4GX28LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID25ANC05NO-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID25ANC05PA-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID2260A2Powerex, Inc.IGBT Module
ID25P33E4GX00LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
ID25ANC05PO-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID25S33E4UV00LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID25S33E4GX96LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID25P33E4GX96LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.