- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $168.00 | $168.00 |
Technické specifikace ID25ANC05PO-K
Technické specifikace Carlo Gavazzi Inc. - ID25ANC05PO-K, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Carlo Gavazzi Inc. - ID25ANC05PO-K
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Carlo Gavazzi |
| Napětí - Supply | 10V ~ 30V |
| styl koncovky | Cable Leads |
| stínění | Unshielded |
| Série | ID |
| Typ senzoru | Inductive |
| snímací vzdálenost | 0.197" (5mm) |
| Frekvenční odezva | 1kHz |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Flange Mount |
| Balík | Box |
| Typ výstupu | PNP-NO, 3-Wire |
| Provozní teplota | -25°C ~ 70°C (TA) |
| Materiál - Těleso | Nickel-Plated Brass |
| Ochrana proti vniknutí | IP67, NEMA 1,3,4,6,13 |
| Indikátor | LED |
| Číslo základního produktu | ID25ANC05 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Carlo Gavazzi Inc. ID25ANC05PO-K.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ID25ANC05PO-K | ID25ANC05NO-K | ID25ANC05NA-K | ID25ANC05PA-K |
| Výrobce | Carlo Gavazzi Inc. | Carlo Gavazzi Inc. | Carlo Gavazzi Inc. | Carlo Gavazzi Inc. |
| Napětí - Supply | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V |
| Číslo základního produktu | ID25ANC05 | ID25ANC05 | ID25ANC05 | ID25ANC05 |
| Materiál - Těleso | Nickel-Plated Brass | Nickel-Plated Brass | Nickel-Plated Brass | Nickel-Plated Brass |
| Provozní teplota | -25°C ~ 70°C (TA) | -25°C ~ 70°C (TA) | -25°C ~ 70°C (TA) | -25°C ~ 70°C (TA) |
| Indikátor | LED | LED | LED | LED |
| Frekvenční odezva | 1kHz | 1kHz | 1kHz | 1kHz |
| Paket / krabice | Flange Mount | Flange Mount | Flange Mount | Flange Mount |
| Série | ID | ID | ID | ID |
| Typ senzoru | Inductive | Inductive | Inductive | Inductive |
| Ochrana proti vniknutí | IP67, NEMA 1,3,4,6,13 | IP67, NEMA 1,3,4,6,13 | IP67, NEMA 1,3,4,6,13 | IP67, NEMA 1,3,4,6,13 |
| snímací vzdálenost | 0.197" (5mm) | 0.197" (5mm) | 0.197" (5mm) | 0.197" (5mm) |
| Balík | Box | Box | Box | Box |
| styl koncovky | Cable Leads | Cable Leads | Cable Leads | Cable Leads |
| stínění | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| Typ výstupu | PNP-NO, 3-Wire | NPN-NO, 3-Wire | NPN-NC/NO, 4-Wire | PNP-NC/NO, 4-Wire |
ID25P33E4GX00LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
ID25ANC05NO-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID240QAAnalog Devices Inc.DIGITAL ISOLATED INPUT MODULE
ID25ANC05NA-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID25P33E4GX28LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
ID25P33E4GX96LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
ID25S33E4GX28LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID25S33E4GX96LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID25ANC05PA-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID2260A2Powerex, Inc.IGBT Module
ID25S33E4UV00LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID221210PRXIGBT Module
ID226015MITSUBISHIIGBT Module
ID221KA2PRXIGBT Module
ID226075MITSUBISHIIGBT ModuleVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.