- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
M1331 Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $11.214 | $11.21 |
Technické specifikace M1331-224K
Technické specifikace API Delevan Inc. - M1331-224K, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako API Delevan Inc. - M1331-224K
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Typ | - |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.320' L x 0.125' W (8.13mm x 3.18mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | M1331 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 35 @ 790kHz |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 790 kHz |
| indukčnost | 220 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 10MHz |
| DC Resistance (DCR) | 11Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 64 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 20mA |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako API Delevan Inc. M1331-224K.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M1331-221K | M1331-272K | M1331-223K | M1331-274K |
| Výrobce | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy M1331-224K PDF a dokumentaci API Delevan Inc. pro M1331-224K - API Delevan Inc..
M1331-334KAPI Delevan Inc.FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD
M1331-153KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD
M1331-331KAPI Delevan Inc.FIXED IND 330NH 495MA 180MOHM SM
M1331-271KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270NH 530MA 160MOHM SM
M1331-332KAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3OHM SMD
M1331-221KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220NH 545MA 150MOHM SM
M1331-183KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD
M1331-222KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1OHM SMD
M1331-273KAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
M1331-182KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 217MA 950MOHM SM
M1331-333KAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD
M1331-274KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD
M1331-181KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180NH 585MA 130MOHM SM
M1331-223KAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
M1331-154KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD
M1331-184KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
M1331-272KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2OHM SMD
M1331-391KAPI Delevan Inc.FIXED IND 390NH 485MA 190MOHM SMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.