- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
M1331 Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $20.40 | $20.40 |
| 200+ | $8.14 | $1,628.00 |
| 500+ | $7.87 | $3,935.00 |
| 1000+ | $7.73 | $7,730.00 |
Technické specifikace M1331-154K
Technické specifikace API Delevan Inc. - M1331-154K, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako API Delevan Inc. - M1331-154K
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Typ | - |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | M1331 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 33 @ 790kHz |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 790 kHz |
| indukčnost | 150 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 12MHz |
| DC Resistance (DCR) | 7.9Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 75 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 24mA |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako API Delevan Inc. M1331-154K.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M1331-151K | M1331-184K | M1331-152K | M1331-153K |
| Výrobce | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy M1331-154K PDF a dokumentaci API Delevan Inc. pro M1331-154K - API Delevan Inc..
M1331-123KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
M1331-104KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 51MA 16.8OHM SMD
M1331-222KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1OHM SMD
M1331-221KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220NH 545MA 150MOHM SM
M1331-182KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 217MA 950MOHM SM
M1331-152KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 228MA 860MOHM SM
M1331-271KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270NH 530MA 160MOHM SM
M1331-124KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
M1331-151KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150NH 610MA 120MOHM SM
M1331-181KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180NH 585MA 130MOHM SM
M1331-103KAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
M1331-224KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
M1331-153KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD
M1331-223KAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
M1331-183KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD
M1331-121KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120NH 635MA 110MOHM SM
M1331-184KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
M1331-122KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 247MA 730MOHM SMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.