- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
Cylindrical Battery Holders.pdfBalení PCN
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.295 | $3.30 |
| 10+ | $2.899 | $28.99 |
| 33+ | $2.492 | $82.24 |
| 99+ | $2.254 | $223.15 |
| 495+ | $2.145 | $1,061.78 |
| 1210+ | $2.095 | $2,534.95 |
Technické specifikace 5352068-1
Technické specifikace TE Connectivity AMP Connectors - 5352068-1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity AMP Connectors - 5352068-1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TE Connectivity |
| napìtí | 500Vrms |
| Ukončení | Press-Fit |
| Série | Z-PACK |
| stoupání | 0.079' (2.00mm) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 5 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 110 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Funkce | Upper Shield |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1.5 A |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Využití konektor | CompactPCI J1/J4 |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | A 22 |
| Číslo základního produktu | 5352068 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity AMP Connectors 5352068-1.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 5352086-1 | 5352068-8 | 5352068-4 | 5352068-9 |
| Výrobce | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| styl konektor | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Využití konektor | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| stoupání | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy 5352068-1 PDF a dokumentaci TE Connectivity AMP Connectors pro 5352068-1 - TE Connectivity AMP Connectors.
5352106-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
5352033-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER Z PACK B-19 133POS
5352000-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
5352086-1TE Connectivity AMP ConnectorsZ-PACK/A RAF 110P
5352069-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 125POS 2MM PRESS-FIT
5352001-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 175POS 2MM PRESS-FIT
53521-0540Molex7.92 WAFER ASSY W/LOCK 5CKT
5352068-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
535170310Affinity Medical Technologies - Molex
5352049-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 80POS 2MM PRESS-FIT
5352009-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 95POS 2MM PRESS-FIT
53517-0610Affinity Medical Technologies - MolexVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.